JAUNUMI

Tekstila šķirošanas iespējas Skrīveros un Koknesē

Turpinot paplašināt iedzīvotāju iespējas šķirot atkritumus un mainīt paradumus, SIA “ĶILUPE” sadarbībā ar AS “AJ Power Recycling” un SIA “3R” aicina iedzīvotājus nodot nevajadzīgos apavus un apģērbu speciālajos tekstila šķirošanas konteineros.

Lasīt tālāk

Šajā pavasarī Skrīveros, Koknesē, Ogrē un Lielvārdē atgriežas vides akcija "Dod riepām otru dzīvi"

Ar pavasara un siltā laika tuvošanos tiek aktualizēts auto īpašnieku mūžsenais jautājums – kur likt vecās riepas un kas ir videi draudzīgākais veids, kā tās utilizēt? Tomēr, iestājoties pavasarim, nākas saskarties ar būtisku problēmu – nolietotās riepas vēl joprojām var atrast izmestas ceļa malā vai mežā, radot kaitējumu apkārtējai videi.

Lasīt tālāk

Bioloģisko atkritumu apsaimniekošana

Saviem klientiem piedāvājam uzsākt šķirot bioloģiski noārdāmos atkritumus. Bioloģiski noārdāmi atkritumi ir sausas pārtikas paliekas bez iepakojuma un zaļie atkritumi, kas efektīvi pārstrādājami biogāzē vai kompostā.

Lasīt tālāk

Tekstila šķirošanas iespējas Ogres pilsētā

Turpinot paplašināt iedzīvotāju iespējas šķirot atkritumus un mainīt paradumus, SIA “ĶILUPE” sadarbībā ar Latvijas Zaļo punktu aicina iedzīvotājus nodot nevajadzīgos apavus un apģērbu speciālajos tekstila šķirošanas konteineros. Nevajadzīgos, bet atkārtotai izmantošanai, tostarp pārstrādei, vēl derīgos tekstilizstrādājumus iedzīvotāji aicināti nodot speciālā tekstila šķirošanas konteinerā.

Lasīt tālāk

Nolietoto elektrotehniku var nodot bez maksas

SIA “ĶILUPE” piedāvā privātpersonām, uzņēmumiem un pašvaldības iestādēm iespēju ērti bez maksas atbrīvoties no nolietotas elektrotehnikas.

Lasīt tālāk

Atkritumu apsaimniekošana ar BIG-BAG maisiem

Paplašinot SIA “ĶILUPE” sniegto pakalpojumu klāstu piedāvājam dažāda veida atkritumu apsaimniekošanu ar Big-Bag maisiem.

Lasīt tālāk